× بستن تبلیغات
دسامبر
2
2017

ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی

ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی
دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 3 بار

فرمت فایل: docx
حجم فایل: 109 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 65

ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی

قیمت فایل فقط 28,000 تومان

خرید

اختلال نقص توجه بیش فعالی

اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب‌های ناشی از ارزیابی نشانه‌ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب‌های گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی[1]، آسیب مغزی[2]، نشانگان هایپر کینیتیک[3] (بیش جنینی) و اختلال نقص توجه (وود و فلتون[4]، 1994).

در سال 1845 هنری هافمن[5]، پزشک آلمانی یک مجموعه از آثار کلاسیک داستان های اخلاقی طنزآمیزی بنام “پیتر بیقرار” برای کودکان نوشت. قهرمانان داستان هافمن کودکانی بودند که بر اساس مشاهدات وی انتخاب گردیده‌اند و فیلیپ بیقرار[6] یکی از آنهاست. فیلیپ کودکی است ناآرام، بیقرار، مخاطره انگیز، جنجالی و شرور که کودکان را آزار می‌دهد و از این رو این اختلال بنام بیماری هافمن معروف شد (تیلور، 1990؛ به نقل از صالح مجتهد، 1373). این نشانه‌ها امروزه به طور متداول در کودکانی که بر طبق راهنمای آماری و تشخیصی اختلال‌های روانی (انجمن روانپزشکی امریکا)، ADHD تشخیص داده می‌شود، مشاهده می‌شود.

بارکلی (1990)، به تشریح چهار دوره برای توصیف تاریخ تحولی و فهم کنونی از ADHD پرداخته است. اولین دوره از سال 1860 تا 1890 دوره “کودک آسیب مغزی” بود که با فعالیت جورج استیل[7] (1902) آغاز شده بود. استیل در کالج پزشکی رویال انگلند، گروهی از کودکان را که معتقد بود نقص‌هایی در کنترل اخلاقی[8] دارند، بررسی و تشریح می‌کرد. این کودکان به عنوان پرخاشگر، لجباز، بی‌اعتنا، مقاوم به انضباط و به طور افراطی هیجانی توصیف شده و خود کنترلی و بازداری ارادی کمی نشان می دادند. وی اعتقاد داشت که مشکلات ذکر شده یک منشأ نورولوژیکی (عصب شناختی) دارد.

در زمان جنگ جهانی اول (1918-1917) کودکانی پیدا شدند که به خاطر آنسفالیت ویروسی همه گیر[9] آسیب عصب شناختی داشته و تکانشگر، فاقد بازداری و بیش فعال بودند (هیل[10]، 1928). آنسفالیت یک التهاب مغزی است که به نظر می رسد علت رفتارهای کودکانی است که ذکر شد. این کودکان به علت داشتن نشانگان بیش فعالی طبقه بندی شده بودند. همچنین رفتارهای مشابهی به وسیله آنهایی که با آسیب سر از جنگ به خانه بازگشته بودند مشاهده گردید که منجر به شکل گیری نظریه‌های کژکاری خفیف مغزی شد. با این وجود هنوز تا پایان جنگ جهانی دوم علاقه گسترده‌ای به اختلال های دوران کودکی شروع نشده بود.

بین سال‌های 1937 تا 1941 تحقیقات وسیعی برای بررسی اثربخشی دارو درمانی با محرک‌ها برای کودکانی که نشانه‌های مشابه آن چیزی که استیل توصیف کرده بود آغاز شد. برادلی[11] (1937) به تحقیق درباره‎‌ی روش‌های مختلف درمان مشکلات رفتاری این کودکان علاقمند شد و در این جهت با اینکه هیچ تحقیق اثربخشی استفاده از داروهای محرک را برای بزرگسالانی که مشکلات خلقی یا مسائل روانشناختی دیگری داشتند، اثبات نکرده بود. وی تصمیم گرفت بنزدرین[12] را روی یک گروه سی نفره از کودکان زیر 12 سال که نشانه‌های مشابهی داشتند بررسی کند. تغییرات معناداری در عملکرد تحصیلی و پاسخ های عاطفی این کودکان یافت شد. وی به سال ها تحقیق بر اثربخشی داروهای محرک مختلف بر کودکان ADHD ادامه داد و هیچ اثر متناقض با یافته‌های قبلی‌اش به دست نیاورد.

استراتوس و لهتینن[13] (1947) برای توصیف کودکانی با این مشکلات رفتاری شدید از اصطلاح کودک آسیب مغزی استفاده کرد و درست همین زمان بود که پارادایم عصب شناختی به اثبات رسید. در سال 1957، لافر و دنهف[14] کژکاری مغزی را علت آنچه که اصطلاحاً “نشانگان هایپر کنیتیک” نامیدند، می‌دانشتند. نشانه‌ها عبارت بودند از: بیش فعالی، فراخنای توجه کوتاه، تمرکز ضعیف، غیر قابل پیش‌بینی بودن رفتار، تکانشگری، ناتوانی در تأخیر کامرواسازی[15] و تحریک پذیری[16]. آنها معتقد بودند که این نشانه‌ها نتیجه‌ی آسیب بخش دیانسفال مغز (ساختار زیر قشری تالاموس و اپی تالاموس[17]) می‌باشد (به نقل از مفتاق، 1388).

در سال 1960، نشانگان کودک بیش فعالی به وسیله چس[18] تعریف شد. این تعریف یک اختلال روانپزشکی دوران کودکی با علامت اصلی بیش فعالی بود که به طور وسیع مورد پذیرش قرار گرفت. در این دوره هر تعریفی رفتارهای نشانگر[19] کودک را به کارکرد مغز مربوط می‌دانست (بارکلی، 1990).

بارکلی (1990)، دوره‌ی دوم (1969-1960) را «عصر طلایی بیش فعالی[20]» می نامد. در این دوره تعاریف مشخصی از این رفتارها ارائه گردید. دومین ویرایش راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی (DSM-II) (انجمن روانپزشکی آمریکا، 1968)، اختلال واکنش هایپر کینیتیک دوران کودکی[21] را به عنوان یک تشخیص معرفی کرد. در این سال‌ها بررسی ارتباط بین رفتار نشانگر کودک و کارکرد مغز به وسیله تحقیقات دنبال می‌شد اما تأکید کمتری روی آسیب مغزی داشتند. به عنوان مثال آسیب شناسی مغزی روشی بود برای مرتبط کردن رفتارهای نشانگر با کرکردهای مغز خاص. در این دوره این اعتقاد وجود داشت که، بیش فعالی به وسیله کژکاری خفیف مغزی (MBD) که در جامعه پزشکی آن زمان کاملا پذیرفته شده بود به وجود می آید.

بارکلی (1990) سومین دوره را (1979-1970) با عنوان «سلطه جویی نقص توجه[22]» توصیف می‌کند. این دوره آغاز تغییر در پارادایم ها و الگوهای مفهوم سازی این اختلال است. ویرجینیا داگلاس[23] در تحقیقاتش حیطه‌های عصب شناختی مرتبط با فرآیندهای توجه و کنترل تکانه را که مشکلات اصلی کودکان بیش فعال بودند، معرفی کرد. به عنوان مثال، بی‌توجهی و تکانشگری نشانه‌های ابتدایی این اختلال بودند که در این دوره با صحت بیشتری به عنوان « اختلال نقص توجه» شناسایی شدند و بیش فعالی ضرورتاً نشانه‌ی مورد نیاز برای این تشخیص نبود. در طول این دوره تمایل استفاده از درمان‌های دارویی برای اختلال‌های روانی زیادتر شده بود. سافر و آلن[24] در سال 1976 به توصیف والدین از فرزندانشان به عنوان مخرب، بیقرار و تند مزاج تمرکز کردند. این در حالی است که متخصصان بهداشت روان نیز به کودکانی که مشکلات یادگیری و توجه داشتند، علاقه نشان دادند.

بارکلی (1990)، چهارمین دوره (1989-1980) را «عصر ملاک‌های تشخیصی و افول نقص توجه[25]» می‌نامند. سومین ویرایش راهنمای تشخیص و آماری اختلال‌های روانی (DSM-III) (انجمن روانپزشکی آمریکا، 1980) اختلال نقص توجه[26] (ADD) را به عنوان یک اختلال مجزا و جدا شناسایی و طبقه بندی کرد. این کار بعداً با تجدید نظر در اصطلاح تشخیصی اختلال بیش فعالی – نقص توجه در تجدید نظر سومین ویرایش راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی (DSM-III-R)، (انجمن روانپزشکی آمریکا، 1987) دنبال شد، باید یادآور شویم که این اختلال در طبقه تشخیصی اختلال‌های رفتا ایذایی[27] قرار دارد.


[1]- Minimal Brain Dysfuction

[2] – Brain Injured

[3]- Hyperkinetice Syndrom

[4] – Wood & Felton

[5]- Hendrick Haffman

[6]- Fidgety Phil

[7]- George Still

[8]- Moral Control

[9]- Viral Encephalitis Epidemic

[10]- Hill

[11]- Bradely

[12]- Benzedrin

[13]- Stratuss & Lehtinen

[14]- Laufer & Denhoff

[15]- Gratification

[16]- Irritability

[17]- Epithalamus & Thalamus

[18]- Chess

[19]- Symptomatic Behavior

[20]- Golden age of Hyperactivity

[21]- Hyperkinetic Reaction of Childhood Disorder

[22]- Ascendance of Attention Deficit

[23]- Virginia Douglass

[24]- Safer & Allen

[25]- Age of Diagnostic Criteria and the Waning of Attention Deficit

[26]- Attention Deficit Disorder

[27]- Disruptive Behavior Disorder

قیمت فایل فقط 28,000 تومان

خرید

برچسب ها : پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی , اختلال نقص توجه بیش فعالی

لینک منبع

The post ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی appeared first on سایت مقاله.

لینک منبع و پست :

ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی


https://sitemaghale.000webhostapp.com/%d8%a7%d8%af%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82-%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%84%d8%a7%d9%84-%d9%86%d9%82%d8%b5-%d8%aa%d9%88%d8%ac%d9%87-%d8%a8/

فایل word ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی …
papersfile.a0b.ir/files700787‎Cached22 سپتامبر 2017 … فایل word ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی دارای 65 صفحه
می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است. فایل
ورد ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی کاملا فرمت بندی و
تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد. توجه : در صورت …
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق اختلال رفتاری نارسایی توجه/ بیش …
2il.ir/prod/3460/ادبیات-نظری-و-پیشینه-تحقیق-اختلال-رفتا‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال رفتاری نارسایی توجه/ بیش فعالی (
فصل دوم) در 60 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.
مشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان
نامه
مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه …
demo.neginfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-اختلال-adhd-یا-بیش-فعالی-و-نقص-توجه(فصل-دوم)‎Cachedدر سالیان اخیر، اختلال نقص توجه / بیش فعالی (ADHD) از نظر بالینی، پژوهشی و
اجتماعی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. اگرچه این اختلال از جمله مواردی است که
بیش از صد سال از توصیف آن می گذرد و در طول زمان با عناوین مختلفی از آن یاد شده
است…..
[PDF] دریافت فایل
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/582401‎Cached
Similar4 فوریه 2015 … داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ. ره(. ) داﻧﺸﮑﺪه رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣ. ﻪ. ﺟﻬﺖ اﺧﺬ ﻣﺪرك ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ.
رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﮐﻮدﮐﺎن. اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ. ﻋﻨﻮان. ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. : ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻗﺼﻪ ﮔﻮﯾﯽ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي
اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﻮدﮐﺎن ﺑﺎ اﺧﺘﻼل. ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ. /. ﺗﮑﺎﻧﺸﮕﺮي. اﺳﺘﺎد راﻫﻨﻤﺎ. : دﮐﺘﺮ ﺣﻤﯿﺪ ﻋﻠﯿﺰاده. اﺳﺘﺎد
ﻣﺸﺎور. : دﮐﺘﺮ ﻓﺮﻧﮕﯿﺲ ﮐﺎﻇﻤﯽ. داﻧﺸﺠﻮ. : ﻋﺼﻤﺖ زارﻋﯽ دﻫﺴﺮاﺟﯽ. 1391 …
دانلود پایان نامه با موضوع بررسی تاثیر رفتار درمانی دارای اختلال …
www.top-thesis.ir/…/download-project-to-investigate-the-effects-of-adhd-behavioral-therapy.html‎Cached
Similar14 فوریه 2016 … چکیده : هدف پژوهش بررسی اثربخشی آموزش رفتاری بر کاهش اختلال نارسایی توجه/
بیش فعالی می باشد. … موضوع پایان نامه : بررسی تاثیر رفتار درمانی (بر مبنای
نظریه بارکلی) بر کودکان 7 تا 10 سال دارای اختلال بیش فعالی/ نارسایی توجه. قالب
فایل: word — تعداد 50 صفحه … فصل دوم: ادبیات و پیشینه تحقیق.
پایان نامه تأثیر بازی تمرکزحواس بر میزان افزایش توجه کودکان بیش …
https://doc724.com/پایان-نامه-تأثیر-بازی-تمرکزحواس-بر-میز/‎Cachedهدف از انجام تحقیق حاضر، بررسی تأثیر بازی های تمرکز حواسبر میزان افزایش توجه
در کودکان بیش فعال/ نقص توجه در بین کودکان دبستانی شهر شیراز بود. … مروری
بر ادبیات تحقیق و پیشینه تحقیق; تاریخچه بیش فعالی/ نقص توجه; سبب شناسی
; عوامل مؤثر بر بروز اختلال بیش فعالی/ نقص توجه; نشانه های اصلی اختلال نقص …
پرسشنامه کانرز معلمان (اختلال نقص توجه و بیش فعالی در کودکان)
pqfile.com/downloads/پرسشنامه-کانرز-معلمان-اختلال-نقص-توجه/‎Cached24 آگوست 2017 … این پرسشنامه دارای ۳۸ سوال بوده و هدف آن تشخیص کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه
و بیش فعال توسط معلمان می باشد. شیوه نمره گذاری آن به صورت زیر می باشد: این
پرسشنامه دارای ۳ بعد بوده که در جدول زیر ابعاد و نیز شماره سوالات مربوط به هر بعد
ارائه شده است: رفتار کودک در کلاس 1-21; مشارکت و همکاری گروهی 22- …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی – روانشناسی
pscdl.ir/10381027/1928.html/html_description‎Cachedچکیده و مشخصات «ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی». فرمت
فایل: docx. حجم فایل: 109 کیلوبایت. تعداد صفحات فایل: 65. اختلال نقص توجه
بیش فعالی; پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی. نویسنده و مدیر سایت
روانشناسی: Ali Hort دانشجوی دانشگاه تهران همراه: 09168416830 (واتس‌اپ یا تلگرام)
دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره اختلال کم توجهی بیش فعالی
https://www.iranpajohesh.com/…پایان-نامه/8664-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-مبانی-نظری-درباره-اختلال-کم-توجهی-بیش-فعالی.html?…‎Cachedدانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره اختلال کم توجهی بیش فعالی: از زمان
اولین گزارشات از درمان اختلالADHD از طریق نوروفیدبک در سال 1976 در مطالعات …
در سال 2004 ، گروه هنریچ اولین کسانی بودند که نتایج مثبت نوروفیدبک با
پتانسیل مغزی کند (SCP)در درمان اختلال بیش فعالی با نقص توجه (ADHD) را
گزارش نمودند .
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی – اف‌تی‌دی دانلود
dlftd.ir/10471010/2361.html/html_description‎Cachedچکیده و مشخصات «ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی». دسته:
روانشناسی و علوم تربیتی. فرمت فایل: docx. حجم فایل: 109 کیلوبایت. تعداد
صفحات فایل: 65. پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی; اختلال نقص توجه
بیش فعالی. نویسنده و مدیر سایت اف‌تی‌دی دانلود: Ali Hort دانشجوی دانشگاه تهران
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |65089| بوت …
use.bootfile.ir/article/65089‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی (65089):اختلال نقص توجه –
بیش فعالی اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع
برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های
گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، آسیب
مغزی …
تحقیق آماده درباره بیش فعالی کودکان ADHD-Hyperactivity-children
sryco.ir/تحقیق-درباره-بیش-فعالی-کودکان-adhd-hyperactivity/‎Cached
Similar6 مه 2015 … تحقیق آماده درباره بیش فعالی,بیش فعالی کودکان,ADHD,Hyperactivity,انواع
بیش‌فعال, بیش فعالی و درمان آن,بیش فعالی نوزادان,بيش فعالي چيست,بیش …
نقص در تمرکز یا اختلال بیش‌فعالی (ADHD) شرایطی را برای کودک ایجاد می‌کند که
نتواند آرام و بدون حرکت بنشیند، رفتارش را کنترل کرده و توجه خود را به …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه – بیش فعالی – sk3
sk3.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-اختلال-نقص-تو/14193‎Cachedو پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه – بیش فعالی دارای 24 صفحه وبا فرمت ورد
وقابل ویرایش می باشد. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و
مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو
پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر
مربوطه …
ادبیات پرسشنامه اختلال یادگیری – مادسیج پرسشنامه و آزمون روانشناسی
madsg.com/ادبیات-پرسشنامه-اختلال-یادگیری/‎Cachedادبیات پرسشنامه اختلال یادگیری. چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵; 140 بازدید; بدون دیدگاه.
پایان نامه. ادبیات پرسشنامه اختلال یادگیری. با توجه به پیشرفت فناوری اطلاعات
دسترسی به اطلاعات و منابع علمی برای پژوهشگران راحت تر شده است. گروه آموزشی
پژوهشی مادسیج برای کمک به پژوهشگران … منابع جدید پیشینه: دارد. تاریخچه متغیر
: دارد.
بیش فعالی – بانک مقالات آسیب شناسی گفتار و زبان
language-speech.mihanblog.com/post/381‎Cached
Similarدر ادبیات توصیفی کودکان با اختلال نارسایی بیش فعالی به نام برخی از افراد
معروف برمی خوریم که نویسندگان آن منابع ادعا کرده اند که این افراد، به این اختلال
مبتلا … نقص در تمرکز یا اختلال بیش‌فعالی (ADHD) شرایطی را برای کودک ایجاد
می‌کند که نتواند آرام و بدون حرکت بنشیند، رفتارش را کنترل کرده و توجه خود را به
یک …
والدین| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه
https://parsproje.com/component/search/?searchword=والدین…‎CachedPSR68-اختلال نقص توجه – بیش فعالی-مبانی و چارچوب نظری: (بسته های آموزشی
مبانی و چارچوب نظری روان شناسی علوم تربیتی و علوم اجتماعی) . … 15 اختلال هویت
جنسی و سبک های والدینی 16 پیشینه پژوهشی (مطالعات مرتبط با اختلال هویت جنسی
و کیفیت زندگی) 18 منابع فارسی 19 منابع انگلیسی 24 بخشی از پروژه کیفیت …
نظریه های اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه – مبانی نظری و …
rosa.hashop.ir/f83019/‎Cached21 سپتامبر 2017 … نظریه های اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه. دانلود سریع با لینک مستقیم
فایل نظریه های اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه از این صفحه امکانپذیر
است. فایل دانلودی با عنوان نظریه های اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه می
تواند شما را در دستیابی به مطلبی بی نظیر در رابطه با این موضوع نظریه …
نمونه پیشینه تحقیق در فصل دوم پایان نامه :: دهه شصت, دانلود پیشینه …
dahe60.blog.ir/post/نمونه-پیشینه-تحقیق-در-فصل-دوم-پایان-نامه‎Cachedنمونه پیشینه تحقیق و پژوهش فصل دوم پایان نامه بخش یکم مبانی نظری و پیشینه
تحقیق سازگاری و ناسازگاری مبانی نظری و پیشینه تحقیق خود متمایز سازی مبانی
نظری و پیشینه تحقیق با موضوع …
[DOC] عنوان پايان نامه : رابطه اختلال هاي يادگيري با عملكرد تحصيلي دانش …
www.payaname.com/dl/uploads/1536914432.doc‎Similarرابطه اختلال هاي يادگيري با عملكرد تحصيلي دانش آموزان دوره ابتدايي «شهرستان
آمل». فهرست. عنوان صفحه. چكيده 1. فصل اول: كليات تحقيق. مقدمه 3. بيان مسئله 4.
اهميت و ضرورت پژوهش 5. اهداف كلي و جزئي 6. سوالات ويژه 6. تعريف نظري 7. تعريف
عملياتي 7. فصل دوم: ادبيات و پيشينه تحقيق. مقدمه 10. تاريخچه اختلال هاي
يادگيري 10.
اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/اختلال_کم‌توجهی_-_بیش‌فعالی‎Cached
Similarدر تحقیقی که در اردیبهشت ماه ۱۳۸۵ در شیراز برای شیوع نقص توجه در بین ۱۳۱۱
کودک دبستانی انجام گرفت؛ تعداد ۱۱۱ نفر(۸/۵ درصد) دارای اختلال ترکیبی۶۸ نفر(۵
٪/۲) دارای اختلال نقص توجه، ۶۶ نفر (۵٪) دارای اختلال بیش فعالی و تکانشگری بودند
. مقایسه فراوانی بروز اختلال نقص توجه، بیش فعالی و تکانشگری و اختلال
ترکیبی …
اثربخشی آموزش گروهی فرزندپروری مثبت بر روابط مادر- کودک و نشانه …
download-thesis.com/…/اثربخشی-آموزش-گروهی-فرزندپروری-مثبت-ب/‎Cachedادبیات پژوهشی بر اهمیت نشانه‌های بیش فعالی در کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه-
بیش فعالی و همچنین نوع رابطه مادر- کودک صحه می‌گذارد. در پژوهش حاضر به بررسی
اثربخشی آموزش گروهی فرزندپروری مثبت بر ورابط مادر- کودک از دید کودک و نشانه
های اختلال نقص توجه- بیش فعالی در کودکان پسر پرداخته … 2-2- پیشینه پژوهش…
پیشینه تحقیق بیش فعالی – بانک مقالات فارسی
depaper.net/download/tag/پیشینه-تحقیق-بیش-فعالی/‎Cached
Similarدانلود بانک مقالات فارسی مقاله پایان نامه پروژه پرسشنامه کارآموزی و… پیشینه
تحقیق بیش فعالی – تحقیق پیرامون بیش فعالی خلاصه ای از توضیحات دانلود
تحقیق پیرامون بیش فعالی بخشی از متن: ADHD یا اختلال بیش فعالی و فقدان
توجه، یک اختلال رفتاری شایع است که حدود ۸ – ۱۰ درصد کودکان را مبتلا می کند.
احتمال تشخیص …
[PDF] PDF: ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی – سند فایل
direct.sandfile.ir/pdf/67795‎Cached30 ا کتبر 2017 … داﻧﻠﻮد ﭘﺮوژه درﺑﺎره |ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ| q. ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ
اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ اﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ درﻣﻮرد. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ q. اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ
ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ q. داﻧﻠﻮد ﻓﺎﯾﻞ درﻣﻮرد |ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ| q. ﺑﻪ ﻓﺮوش ﻣﯽ رﺳﺪ.
ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ اﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺎ ﻋﻨﻮان. اﻃﻼﻋﺎت اﻧﺘﺸﺎر ادﺑﯿﺎت و …
[PDF] ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ ﻱ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/…/PDF/فصل%20دوم.pdf‎Cached
Similarﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ: ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ. 2-1. ﻣ. ﻘ. ﺪﻣﻪ. ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﺍﻧﺪﻛﻲ … ﻱ ﭘﺮﺩﺍﺯﺵ ﺩﺍﺩﻩ ﺩﺭ
ﺫﻫﻦ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺑﻪ ﺍﺻﻄﻼﺡ ﻓﻌﺎﻝ. ﺷﻮﻧﺪ.ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. ﺍﻱ ﺗﻮﺳﻂ ﻫﻠﺒﺮﻭﻙ ﻭ ﻣﻮﺭ ( ….. ﺭﻓﺘﺎﺭﻣﺸﺘﺮﻱ ﺗﻮﺟﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺟﻠﺐ.
ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ ﻭﻟﻲ ﺍﻳﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ. ﻫﺎﻱ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﻛﺘﺴﺎﺏ ﻳﺎ ﺧﺮﻳﺪﻥ ﻛﺎﻻ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ.ﻳﻚ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﺩﺭ ﺍﺫﻫﺎﻥ ﻣﺸﺘﺮﻱ
ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ ﻭ. ﻣﻨﺘﺞ ﺑﻪ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻦ. ﻫﺎ ﺑﻴﻦ ﻛﺎﻻﻫﺎ ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻥ ﻧﻘﺺ. ﻫﺎ ﻭ ﻣﺰﻳﺖ. ﻫﺎﻱ ﻫﺮ. ﻳﻚ ﺭﺍ
ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ …
[PDF] ﺑﻴﺶ ﻓﻌﺎﻟﻲ و ﻫﻤﺒﻮدي آن ﺑﺎ اﺧﺘﻼل / ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺮرﺳﻲ ﺷﻴﻮع اﺧﺘﻼل
jld.uma.ac.ir/article_187_489b299c6b638fe8f71971b2b1642716.pdf‎Cached
Similarو ﻣﺸﺎوره زود ﻫﻨﮕﺎم ﺑﺮاي اﻳﻦ اﺧﺘﻼل. ﻫﺎ ﺿﺮوري اﺳﺖ . واژه. ﻫﺎي ﻛﻠﻴﺪي. : اﺧﺘﻼل ﻧﺎرﺳﺎﻳﻲ. ﺗﻮﺟﻪ. /. ﺑﻴﺶ.
ﻓﻌﺎﻟﻲ، اﺧﺘﻼل ﻳﺎدﮔﻴﺮي، ﺷﻴﻮع،. ﻫﻤﺒﻮدي . 1. ﻧﻮﻳﺴﻨﺪه. ي راﺑﻂ. : اﺳﺘﺎدﻳﺎر. ﻣﺮﻛﺰ ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﺗﻮﺳﻌﻪ. ي ﻋﻠﻮم. اﻧﺴﺎﻧﻲ
، ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و ﺗﺪوﻳﻦ ﻛﺘﺐ ﻋﻠﻮم اﻧﺴﺎﻧﻲ داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ. (. ﺳﻤﺖ. ) (mz.bahramabadi@gmail.comm)
. 2. اﺳﺘﺎدﻳﺎر ﮔﺮوه روان. ﺷﻨﺎﺳﻲ، داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ واﺣﺪ ﻣﻼﻳﺮ. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ. :26/10/91.
[PDF] اصل مقاله (213 K)
jcps.atu.ac.ir/article_61_f18d982b0ed87673e2dd89d780732922.pdf‎Cached
Similarﻫﺎي ﺧﻮدﻛﻨﺘﺮﻟﻲ در ﻛﻮدﻛﺎن ﺑﺎ اﺧﺘﻼل ﻧﺎرﺳﺎﻳﻲ ﺗﻮﺟﻪ. /. ﺑﻴﺶ. ﻓﻌﺎﻟﻲ. ﻣﺤﻤﻮد ﺑﺮﺟﻌﻠﻲ،. 1. ﺣﻤﻴﺪ ﻋﻠﻲ. زاده،. 2.
ﺣﺴﻦ اﺣﺪي. 3. ، ﻧﻮرﻋﻠﻲ ﻓﺮﺧﻲ،. 4. ﻓﺮاﻣﺮز ﺳﻬﺮاﺑﻲ. 5،. ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﻣﺤﻤﺪي. 6. ﺗﺎرﻳﺦ. وﺻﻮل. : 5/7/92.
ﺗﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش. :30/7/93. ﭼ. ﻜﻴ. ﺪه. ﻫﺪف ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ. ي اﺛﺮ روش. ﻫﺎي آﻣﻮزش دﻟﮕﺮم. ﺳﺎزي ﻣﺒﺘﻨﻲ
ﺑﺮ ﻧﻈﺮﻳﻪ. ي آدﻟﺮ، آﻣﻮزش. رﻓﺘﺎري ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﻧﻈﺮﻳﻪ. ي ﺑﺎرﻛﻠﻲ و دارودرﻣﺎﻧﻲ ﺑﺮ ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي ﺧﻮدﻛﻨﺘﺮﻟﻲ در
ﻛﻮدﻛﺎن …
دانلود کتاب اختلال نقص توجه: بیش فعالی و درمان آن – صدیقه قلندری …
https://www.ketabrah.ir/…اختلال-نقص-توجه-بیش-فعالی-و…/14952‎Cached
Similarکتاب اختلال نقص توجه: بیش فعالی و درمان آن اثر صدیقه قلندری را از کتابراه دانلود
کنید و از کتابخوانی لذت ببرید. … تاریخچه شیوع مطالعات پیگیرانه تعریف
اختلال نقص توجّه/ بیش‌فعّالی نشانه‌های اصلی اختلال نقص توجّه/ بیش‌فعّالی
طبقه‌بندی اختلال نقص توجّه/ بیش‌فعّالی اختلال نقص توجّه/ بیش‌فعّالی نوع عمدتاً کم
توجّه
بررسی رابطه بین نارسایی توجه/ بیش فعالی با مهارتهای اجتماعی دانش …
www.e1m.ir/بررسی-رابطه-بین…توجه-بیش-فعالی/306271‎Cachedپس از تجزیه و تحلیل داده ها مشخص گردید که بیش فعال، نقص توجه و تکانشگری
کودکان با مهارتهای اجتماعی آنها ارتباط منفی و معکوس دارد، همچنین پسران بیش فعال
نسبت به دختران بیش فعال دارای نقص بیشتری در مهارتهای اجتماعی بودند. فهرست
مطالب: چکیده مقدمه پیشینه پژوهش روش تحقیق 1- پرسشنامه نشانه شناسی اختلال
نارسایی …
بیش فعالی پایان نامه بررسی میزان تاثیر آموزش مهارتهای اجتماعی در …
www.arasfile.com/…/بیش-فعالی-پایان-نامه-آموزش-مهارتهای-اج/‎Cachedبيش فعالي کمبود توجه آموزش مهارت پایان نامه بررسی میزان تاثیر آموزش مهارتهای
اجتماعی در کودکان پسر مبتلا به بیش فعالی در مقطع ابتدایی اتيولوژي. … وب،
جیمز – لاتیمر ،(۱۳۸۳ ) دایان کم توجهی ناشی از بیش فعالی و تیزهوشی،; دادخواهی پور
مهسا ( ۱۳۸۷ ) کارشناس رژیم درمانی; دارایی ، هلن اختلال نقص توجه- بیش فعالی ،
علیرضا …
میگنا – ADHD بيش فعالي چيست ؟
www.migna.ir/news/465/adhd-بيش-فعالي-چيست‎Cachedنقص در تمرکز یا اختلال بیش‌فعالی (ADHD) شرایطی را برای کودک ایجاد می‌کند که
نتواند آرام و بدون حرکت بنشیند، رفتارش را کنترل کرده و توجه خود را به یک ….. به
نظر روانشناسان بهترین اقدام والدین پیش از استفاده از داروهای شیمیایی بررسی علل
ابتلای کودک به بیش فعالی است، زیرا تحقیقات اخیر ثابت کرده اند والدینی که در

سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو | نمونه پیشینه تحقیق – سایت …
doc.lono.ir/category/نمونه-پیشینه-تحقیق/‎Cachedنمونه پیشینه تحقیق – سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو.
بیش فعالی کودکان – خدمات روان شناسی
khadamateravanshenasi.persianblog.ir/post/10‎Cached
Similar24 فوریه 2013 … اما تحقیقات ویرجینیا داگلاس (1979) در کانادا این عقیده را به وجود آورد که هسته ی
اصلی مشکل این کودکان نقص در نگهداری توجه،کنترل تکانه ها و نوسان برانگیختگی
است تا فعالیت بیش از حد. این پژوهش ها باعث شد تا نام این بیماری درچاپ چهارم
دفترچه آماری تشخیص بیماری های روانی به اختلال نقص توجه تغییر …
مقاله کودکان بیش فعال – دنلود مقاله و پروژه و پایان نامه دانشجوئی
bankmaghale.ir/مقاله-کودکان-بیش-فعال/‎Cached
Similarادبیات تحقیق : ۱۴. بخش اول :اختلال کمبود توجه بیش فعالی.. ۱۵. تاریخچه ADHD.
19. سبب شناسی.. ۲۰. مشکلات ناشی از بیش فعالی.. ۲۱. تیزهوشی و بیش فعالی.. ۲۲.
بخش دوم : آموزش والدین.. ۲۳. کنترل کودک بر اساس رویکرد رفتاری.. ۲۵. بخش سوم :
سلامت.. ۲۶. سلامت جسمانی : ۲۸. اضطراب : ۲۹. اختلال خواب : ۲۹. رشد اجتماعی و کارکرد …
علائم کودکان بیش فعال چیست؟ – سرسره
sorsore.com/بیش-فعالی-کودک-چه-نشانه-هایی-دارد؟/
13 مه 2017 … “کودک باید کمترین نشانه های ابتلا به اختلال بیش فعالی را داشته باشد، نمی توان
هر کودکی که شیطنت دارد را بیش فعال دانست.” این گفته رزیتا داوری آشتیانی، یک
پزشک فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان درباره اختلال نقص توجه در کودکان یا
بیش فعالی است. دکتر رزیتا داوری آشتیانی گفت: “بیش فعالی …
پیشینه,ادبیات,فصل دوم پایان نامه و مقاله,فایل معلم,استخدامی
payaname.sellfile.ir/‎Cached
Similarسرفصل های پروژه شامل موارد زیر است : درمان بیش فعالی با نوروفیدبک منشاء
سيگنال هاي مغزي امواج مغزي و کارکردهاي آن موج آلفا موج بتا 1 موج تتا 1 موج دلتا2 موج
گاما :1 موج SMR پرتکل هاي درمان ADHD با استفاده از نوروفيدبک انواع نوروفيدبک
ها تعاريف ونقائص کارکردهاي اجرايي در کودکان مبتلا به اختلال بيش فعالي – نقص

بایگانی‌ها چارچوب ادبيات نظري و پيشينه تحقيق پیش فعالی – n5i
www.n5i.ir/tag/چارچوب-ادبيات-نظري-و-پيشينه-تحقيق-پیش-ف‎Cachedپروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده
آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی قسمتهایی از پیشینه
پژوهش و مبانی نظری: اختلال بیش فعالی و نقص توجه اختلال کاستی توجه و بیش
فعالی نوعی اختلال مزمن و شدید در رشد روانی است که ریشه در رفتارهای بی توجهی، بی
قرارانه و …
خرید پکیج 150 تایی مبانی نظری و پیشینه تحقیق – هیرکان – سیدو
hirkan.sidonline.ir/product-21701-pishine.aspx‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره اختلال بیش فعالی و نقص توجه. 46. مبانی
نظری و پیشینه تحقیق درباره بیماری آرتریت روماتوئید. 47. مبانی نظری و پیشینه
تحقیق درباره عملکرد اجرایی مغز. 48. مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارشناسی ارشد
درباره عملکرد حرکتی. 49. مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارشناسی ارشد درباره
تمرین …
پیشنهادهای پژوهش رشته روانشناسی
library.um.ac.ir/index.php?option=com…view…‎Cached
Similar7 جولای 2015 … پیشنهاد می‌شود که در پژوهش‌های آتی مطالعه‌ای مداخله‌ای مبتنی بر ذهنی‌سازی را در مورد
بیماران دارای نقص نظریه ذهن به کار گرفته و به ارزیابی تغییرات بیماری بعد از …..
با توجه به نتایج اين پژوهش، پيشنهاد مي‌شود از این روش‌ درماني برای بهبود بيماري‌هاي
روانی دوره کودکی مانند اختلال کمبود توجه- بیش فعالی، اختلالات …
دانشکده علوم ارتباطات – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – دانشگاه آزاد …
thesis.iauctb.ac.ir/fa/thesis‎Similar89, بررسی دیدگاه های سورئالیستی و تاثیرات آن بر تصویر سازی ادبیات داستانی
امروز در جهان ( دو دهه‌ی اخیر ), مریم صالح زاده, دانشکده هنر, ارتباط تصويرى, 1396-06-
19 …… 2137, ویژگیهای روان سنجی آزمون ساختار بینایی- حرکتی و رابطه آن
بامهارتهای بینایی- حرکتی کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه – بیش فعالی در شهر
تهران …
پرتال جامع علوم انسانی-احمد عابدی
www.ensani.ir/fa/562/profile.aspx‎Cached
Similarعنوان مقاله: تأثیر آموزش یکپارچگی حسی بر مهارت های عصب روان شناختی دانش آموزان
دارای اختلال نقص توجه- بیش فعالی. حوزه (های) تخصصی: اختلالات رفتار مخرب و
کمبود ….. عنوان مقاله: رابطه بین سن، تحصیلات، سابقه خدمت وجنسیت با هوش هیجانی
و هوش شناختی مدیران سه مقطع در منطقه لنجان اصفهان. حوزه (های) تخصصی: روانشناسی.
[PDF] مروری مختصر بر « نقص توجه، کنترل حرکتی و ادراک – نشریه تعلیم و …
exceptionaleducation.ir/article-1-52-fa.pdf‎Cachedاﺧﺘﻼل ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ / ﺑﯿﺶ. ﻓﻌـﺎﻟﯽ. ،». 1. Deficits in Attention, Motor control, and
Perception. 2.BengtHagberg. ﺳـﺎزﻣﺎﻧﺪﻫﯽ اﻃﻼﻋــﺎت، ﻧﺘﯿﺠــﻪ. ﮔﯿــﺮي و ﮔﻔﺘﮕــﻮ در ﺣــﻮزه. « ﻧﻘﺺ
ﺗﻮﺟﻪ، ﮐﻨﺘـﺮل ﺣﺮﮐﺘـﯽ و ادراك. » ﻫﻤﭽﻨـﺎن ﺿـﻌﯿﻒ. اﺳﺖ. در ﻫﺮ ﺣﺎل ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﮐﻪ ﺗﺤﺖ ﻋﻨـﻮان اﺧـﺘﻼل. ﺑـﯿﺶ. -.
ﻓﻌــﺎﻟﯽ. (3. HKD. ) در. ICD_10. ﻣــﻮرد ﺑﺤــﺚ ﻗــﺮار. ﮔﺮﻓﺘــﻪ. اﺳﺖ، در ﺗﻌﺪاد اﻧﺪﮐﯽ از ﻣﻘـﺎﻻت ﺑـﺎ اﯾـﻦ
ﻧـﺎم ﻣﻄـﺮح …
معلم استثنایی – راه کارهای موثر در درمان اختلال کم توجهی و بیش فعالی
ira4.blogfa.com/post-78.aspx‎Cached
Similarراه کارهای موثر در درمان اختلال کم توجهی و بیش فعالی. ADHD. (( مدیریت رفتار دانش
آموزان کم توجه در کلاس درس )). مقدمه. اختلال های رفتاری درکودکان و نوجوانان یکی از
مشکلات مطرح در عرصه آموزش و پرورش به ویژه آموزش تخصصی کودکان استثنایی
است که آشنایی معلمان و مدیران مدارس با این پدیده و آگاهی جامعه از روشهای پیشگیری
ازآنها و …
بایگانی‌ها ادبيات نظري اختلال کم توجهی – ti6
www.ti6.ir/tag/ادبيات-نظري-اختلال-کم-توجهی‎Cachedدانلود اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه(فصل دوم) در 23 صفحه در قالب word
, قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون
متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد …
دانشجو – راه علم
raheelm.com/shop_101370-utab‎Cachedمقاله ، مقالات ، مقالات فرهنگیان ، راه علم ، وب سایت راه علم ، تحقیق ، مقاله ، تحقیقات
و مقالات.
[PDF] اصل مقاله – فصلنامه علمی پژوهشی عصب روانشناسی
clpsy.journals.pnu.ac.ir/pdf_3034_9293a63950bdef96be20e0f72993f4f1.html‎Cached
Similarاثربخشی آموزش نوروفیدبک )پس. خوراند عصبی( در کاهش … فصلنامه علمی. .
پژوهشی. عصب. روانشناسی. سال اول، شماره. ،1. )پیاپی. (،3. زمستان. 1331.
Neuropsychology. Vol. 1, No.1, (Series 3), winter 2016. اثربخشی آموزش
نوروفیدبک ). پس. خوراند. عصبی( در کاهش پرخاشگری کودکان. مبتلا به اختلال
نقص توجه بیش. فعالی ).
مقاله کودکان بیش فعال – تحقیق و پروژه و پایان نامه و مقاله دانشجویی
bankmaghaleh.ir/مقاله-کودکان-بيش-فعال/‎Cached
Similarکلیات تحقیق ۲ مقدمه ۳ بیان مسئله : ۵ اهمیت وضرورت تحقیق : ۷ اهداف تحقیق : ۸
فرضیه های تحقیق : ۹ متغیر ها : ۹ تعریف مفاهیم و واژگان اختصاصی طرح : ۱۰ تعریف
نظری : ۱۰ تعاریف عملیاتی : ۱۳ فصل دوم : ۱۴ ادبیات تحقیق : ۱۴ بخش اول :اختلال
کمبود توجه بیش فعالی ۱۵ تاریخچه ADHD ۱۹ سبب شناسی ۲۰ مشکلات ناشی از
بیش …
[PDF] ي ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻣﻘﺎﻟﻪ – مجله اصول بهداشت روانی
jfmh.mums.ac.ir/article_4030_62d9a995fa7ab9a6ed64b4dbe00e5ebe.pdf‎Cachedﻣﺮﻛﺰ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت روان. ﭘﺰﺷﻜﻲ و ﻋﻠﻮم. رﻓﺘﺎري،. داﻧﺸﮕﺎه. ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻣﺸﻬﺪ. *. ﻣﻮﻟﻒ. ﻣﺴﺌﻮل. : ﮔﺮوه روان.
ﺷﻨﺎﺳﻲ،. داﻧﺸﮕﺎه. ﻓﺮدوﺳﻲ ﻣﺸﻬﺪ. ،. ﻣﺸﻬﺪ. ، اﻳﺮان yazdi@ferdowsi.um.ac.ir. ﺗﺎرﻳﺦ وﺻﻮل. :20/3/93
….. 30. ). رواﯾﯽ اﯾﻦ آزﻣﻮن در. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت داﺧﻠﯽ ﺑﺮاي ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺑﺎر ﺗﻮﺳﻂ ﮐﺮﯾﻤﯿﺎن در ﭘﮋوﻫﺸﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر. ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ
. ي ﺗﺤﻮل ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﮐﺎرﮐﺮدي ﮐﻮدﮐﺎن. داراي اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ و. ﺑﯿﺶ. ﻓﻌﺎﻟﯽ. وﮐﻮدﮐﺎن ﻋﺎدي ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺷﯿﻮه.
وب گاه اعضای هیات علمی – دانشگاه گیلان – دکتر عباس ابوالقاسمی
https://staff.guilan.ac.ir/abolghasemi1344/?lg=0‎Cached
Similarتاکنون182 پایان نامه( 172 پایان نامه کارشناسی ارشد و 10 رساله دکتری) را هدایت و
راهنمایی و 77(67 پایان نامه کارشناسی ارشد و 11 رساله دکتری) به عنوان استاد مشاور
بوده ام. 11 کتاب( 5 ….. (1393). اثربخشی آموزش رفتاردرمانی دیالیکتیکی گروهی
بر کاهش نشانه های اختلال نقص توجه-بیش فعالی و بهبود کیفیت زندگی دانش آموزان .
از بيش فعالي تا اوتيسم
adhd-pdd.blogfa.com/‎Cached
Similarاز بيش فعالي تا اوتيسم – وبلاگ پزشكي در مورد اختلال بيش فعالي و كمبود توجه و
اختلالات نافذ رشد کودکان و نوجوانان.
تحقیق اختلال های همبود با اختلال یادگیری غیرکلامی و درخودماندگی …
payandaneshjo.ir/تحقیق-اختلال-هاي-همبود-با-اختلال-یادگی/‎Cachedپیشینه تحقیق اختلال های همبود با اختلال یادگیری غیرکلامی و درخودماندگی سطح
بالا و انواع و علائم و نشانه های اختلال در توانایی دیداری – فضایی دارای ۲۰ صفحه می
باشد … بررسی و مقایسه توانایی های دیداری فضایی دانش آموزان ۸ ۱۰ سال با و بدون
اختلال نارسایی توجه/ بیش فعالی، پایاننامه کارشناسی ارشد، دانشکده روانشناسی و
علوم …
بیش فعالی و کمی دقت کودکان (ADHD) – forum mui – فهرست
forum.mui.ac.ir/index.php?topic=750.0‎Cached
Similarدر ادبیات توصیفی کودکان با اختلال نارسایی بیش فعالی به نام برخی از افراد
معروف برمی خوریم که نویسندگان آن منابع ادعا کرده اند که این افراد، به این ….. نقص در
تمرکز یا اختلال بیش فعالی (ADHD) شرایطی را برای کودک ایجاد می کند که نتواند
آرام و بدون حرکت بنشیند، رفتارش را کنترل کرده و توجه خود را به …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق راهبرد های شناختی تنظیم هیجان | دهمین …
10.cermet.ir/e61887/‎Cached
Similarهمچنین بخوانید : راهبرد های شناختی تنظیم هیجان,پیشینه تحقیق راهبرد های شناختی
تنظیم هیجان,پیشینه پژوهشی متغیر راهبرد های شناختی تنظیم هیجان,مبانی نظری و
پیشینه پژوهش راهبرد های شناختی تنظیم هیجان,چارچوب نظری پژوهش راهبرد های
شناختی تنظیم هیجان,ادبیات تحقیق پیرامون راهبرد های شناختی تنظیم هیجان,فصل
دوم پایان …
نکاتی مهم درباره ی اختلال بیش فعالی- کمبود توجه – راسخون
rasekhoon.net/…/نکاتی-مهم-درباره-ی-اختلال-بیش-فعالی-کمبود-توجه/‎Cached
Similar30 ژانويه 2014 … اختلال بیش فعالی- کمبود توجه یک نوع نقص در تکامل سیستم اعصاب است که با
الگویی از کاهش در تداوم توجه و تکانشگری بیش از حد مورد نظر برای سن و سطح تکامل
کودک یا نوجوان خود را … برخی دیگر از تحقیقات، این اختلال مغزی را نسبتاً شایع و
مبتلایان به آن را به میزان 10 درصد از کودکان سن مدرسه ذکر کرده اند.
اختلال یادگیری چیست؟ – بیتوته
www.beytoote.com/psychology/khanevde…/what5-learning.html‎Cached
Similarدر مروری که بر ادبیات تحقیق انجام گرفته است پیدا شده است که حتی زمانی که میزان
خطا در این مطالعات به حداقل رسانده شود نیز این تفاوت هنوز وجود دارد. دامنه این تفاوت
بین 2 تا 8 برابر است. پژوهشگران نارسایی های یادگیری را 1/84، نابهنجاری‌های
نوشتاری را 5/56 و اختلال نقص توجه بیش فعالی را 1/39 درصد در پسرها تخمین
می‌زنند.
[PDF] مقایسه اثربخشی نوروفیدبک، ریتالین و درمان ترکیبی … – دانشگاه شاهد
cpap.shahed.ac.ir/article-1-349-fa.pdf‎Cachedدوره ﺟﺪﻳﺪ. ﺷﻤﺎره. 31. آﺑﺎن. 1387. ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ. ﻧﻮروﻓﻴـﺪﺑﻚ. ،. رﻳﺘـﺎﻟﻴﻦ. و. درﻣﺎن ﺗﺮﻛﻴﺒﻲ. در. ﻛﺎﻫﺶ.
ﻋﻼﺋـﻢ. ﻛﻮدﻛـﺎن. ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ اﺧﺘﻼل. ﺑـﻴﺶ. ﻓﻌـﺎﻟﻲ. /. ﻛﻤﺒـﻮد ﺗﻮﺟـﻪ. (. ADHD. ) ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﮔﺎن. : دﻛﺘﺮ ﺣﻤﻴﺪ ﻳﻌﻘﻮﺑﻲ ….
اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ. ،. در ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺎ اﻓﺮاد ﻧﺮﻣﺎل. ،. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻣﻮاج. ﻣﻐﺰي آﻫﺴﺘﻪ. ﺗﺘﺎ(. ) ﺑﻴﺶ. ﺗﺮ. و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺑﺘـﺎي.
ﻛـﻢ. ﺗـﺮ. ي دارﻧـﺪ. ،. ﻧﻮروﻓﻴﺪﺑﻚ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل آن اﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺑﻴﻤـﺎران آﻣـﻮزش دﻫـﺪ. واﻛﻨﺶ. ﻫﺎي اﻣﻮاج ﻣﻐﺰي ﺧﻮد را

[PDF] اصل مقاله – دانشگاه اصفهان
cbs.ui.ac.ir/article_17307_0da19c604bf97c3766d52adf5bd86f99.pdf‎Similar3 ژوئن 2013 … ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ. : 29/1/. 1390. ﺗ. ﺎرﻳﺦ ﭘﺬﻳﺮش. :27/1/. 1392. ﺻﺺ. :10-1. ﻣﻘﺎﻳ. ﺴﻪ اﻟﮕﻮي ﺗﺮﺳﻴﻤﻲ،
ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﺳﺎزﻣﺎن. دﻫﻲ و ﺣﺎﻓﻈﻪ دﻳﺪاري. -. ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻮدﻛﺎن ﺑﺎ. و ﺑﺪون اﺧﺘﻼل. ﻧﺎرﺳﺎﻳﻲ ﺗﻮﺟﻪ. /. ﺑﻴﺶ. ﻓﻌﺎﻟﻲ. ﺣﻤﻴﺪ
ﻋﻠﻴﺰاده. *1. ،. ﭘﻨﺎه. ﻋﻠﻲ ﺣﺴﻴﻦ. زاده. ،. 2. ﻋﻠﻲ. ﻣﺤﻤﺪ ﮔﻮدرزي. ،. 3. ﻫﺎدي زراﻓﺸﺎن. 4. -1. داﻧﺸﻴﺎر. روان.
ﺷﻨﺎﺳﻲ،. داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﺋﻲ. ، ﺗﻬﺮان،. اﻳﺮان hamidalizadeh1@yahoo.com.
اختلال یادگیری از تعریف تا درمان – آی هوش
www.ihoosh.ir/article/10330/اختلال-یادگیری-از-تعریف-تا-درمان‎Cached
Similarاختلالات یاد‌گیری ممکن است با حالت‌های مختلف ADHD (اختلال بیش فعالی همراه به
نقص توجه)، اختلالات رفتاری، ناتوانایی‌های حسی یا د‌یگر شرایط کلینیکی یا
عصب‌شناختی هم زیستی د‌اشته که شامل بیماری‌های سلول‌های د‌اسی شکل، د‌یابت‌ها،
کم‌وزنی د‌ر هنگام تولد‌، جراحی قلبی نئوناتال، سرطان خونی، تورم لنفاوی حاد‌ و هید‌رو
سفال‌ها می‌شود‌ …
[PDF] PDF: ادبیات نظری و پیشینه تحقیق اختلال اضطراب … – کلاک (مدرسه)
school.clocked.ir/pdf/72920‎Cached10 نوامبر 2017 … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ – ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ.
ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ) ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ درون ﻣﺘﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه APA ﺟﻬﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻓﺼﻞ
. دو ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﻧﻈﺮی ﮐﺎﻣﻞ در ﻣﻮرد ﻣﺘﻐﯿﺮ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ داﺧﻠﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ در ﻣﻮرد ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ و ﻣﺘﻐﯿﺮﻫﺎی
. ﻣﺸﺎﺑﻪ رﻓﺮﻧﺲ ﻧﻮﯾﺴﯽ و ﭘﺎورﻗﯽ دﻗﯿﻖ و ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﻨﺒﻊ: اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ… ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ اﺧﺘﻼل …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |47820| 2160
2160.rspf.ir/2160/47820/html‎Cached16 سپتامبر 2017 … اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب های
ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های گوناگونی که
در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، آسیب مغزی [2]، نشانگان
هایپر کینیتیک [3] (بیش جنینی) و اختلال نقص توجه (وود و …
[PDF] PDF: ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی … – گیگ
gig.rspf.ir/gig/105979/pdf‎Cached11 نوامبر 2017 … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع اﺧﺘﻼل ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ و ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ
ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ) ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ درون ﻣﺘﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﻮه APA ﺟﻬﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻓﺼﻞ. دو ﭘﺎﯾﺎن
ﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﻧﻈﺮی ﮐﺎﻣﻞ در ﻣﻮرد ﻣﺘﻐﯿﺮ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ داﺧﻠﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ در ﻣﻮرد ﻣﺘﻐﯿﺮ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ و ﻣﺘﻐﯿﺮﻫﺎی. ﻣﺸﺎﺑﻪ
رﻓﺮﻧﺲ ﻧﻮﯾﺴﯽ و ﭘﺎورﻗﯽ دﻗﯿﻖ و ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﻨﺒﻊ: اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ وﻓﺎرﺳﯽ دارد (ﺑﻪ ﺷﯿﻮه (APA ﻧﻮع …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |39009| زمان
time.rspf.ir/time/39009/html%3E%3Cb%20itemprop=‎Cached26 سپتامبر 2017 … اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب های
ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های گوناگونی که
در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، آسیب مغزی [2]، نشانگان
هایپر کینیتیک [3] (بیش جنینی) و اختلال نقص توجه (وود و …
[PDF] PDF: پیشینه تحقیق و مبانی نظری اختلال نقص توجه بیش فعالی …
nab-tech.ir/pdf/39429‎Cached19 ا کتبر 2017 … (ADHD) از ﻧﻈﺮ ﺑﺎﻟﯿﻨﯽ، ﭘﮋوﻫﺸﯽ و اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ [1] در ﺳﺎﻟﯿﺎن اﺧﯿﺮ، اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ / ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ.
زﯾﺎدی ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. اﮔﺮﭼﻪ اﯾﻦ اﺧﺘﻼل از ﺟﻤﻠﻪ ﻣﻮاردی اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﯿﺶ از ﺻﺪ ﺳﺎل از ﺗﻮﺻﯿﻒ آن ﻣﯽﮔﺬرد و
در. ﻃﻮل زﻣﺎن ﺑﺎ ﻋﻨﺎوﯾﻦ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ از آن ﯾﺎد ﺷﺪه اﺳﺖ. درﺳﺎل 1863 ﭘﺰﺷﮑﯽ آﻟﻤﺎﻧﯽ ﺑﻪ … داﻧﻠﻮد ﭘﺮوﻧﺪه. ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ
ﻓﻌﺎﻟﯽ q. اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ q. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی q. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ q …
ادبیات و پیشینه تحقیق |5996| ناب تک
nab-tech.ir/article/5996‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی اختلال نقص توجه – بیش
فعالی اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب
های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های
گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، آسیب
مغزی [2]، …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |22698| دو دانلود
iidownload.123maghaleh.ir/iidownload/22698/html‎Cached16 ا کتبر 2017 … مقدمه 2. اجزای اصلی اختلال نقص توجه- بیش فعالی 3. ملاک های تشخیصی متخصصین
برای اختلال نقص توجه-بیش فعالی 4. علت بروز اختلال بیش فعالی- کمبود توجه
چیست؟ 5. مسائل و مشکلات کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی-کمبود توجه 6. روش
های درمان اختلال بیش فعالی-کمبود توجه 7. چند پیشنهاد برای والدین …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |17342 …
articlekingdom.wexfiles.ir/articlekingdom/17342/html‎Cached5 نوامبر 2017 … اختلال نقص توجه بیش فعالی در کودکان. v فهرست مطالب 1. مقدمه 2. اجزای اصلی
اختلال نقص توجه- بیش فعالی 3. ملاک های تشخیصی متخصصین برای اختلال نقص
توجه-بیش فعالی 4. علت بروز اختلال بیش فعالی- کمبود توجه چیست؟ 5. مسائل و
مشکلات کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی-کمبود توجه 6. روش های درمان …
مروری بر ادبیات و پیشینه تحقیق فرنچایزینگ (اعطای حق امتیاز …
2160.airfile.ir/2160/36788/html‎Cached14 ا کتبر 2017 … تعاریف عملیاتی. مروری بر ادبیات و پیشینه تحقیق. بخش اول: فرانچایزینگ.
تاریخچه فرانچایزینگ. تاریخچه فرنچایزینگ در ایران. تعاریف فرانچایزینگ (
واگذاری حق امتیاز) و فرانچایز (امتیاز). تعاریف فرانچایزینگ از دیدگاه محققان
مختلف. تاریخچه تحقیقات فرانچایزینگ. جریانات اصلی در مطالعات فرانچایزینگ.
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |105979| گیگ
gig.informatives.ir/gig/105979/html‎Cached27 جولای 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اختلال بیش فعالی و نقص توجه توضیحات:
فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع
نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل
در مورد متغیر پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی | زنجبیل دانلود
96.gingerdl.ir/post/41788.html‎Cached15 مه 2017 … ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی. اختلال نقص توجه – بیش
فعالی. اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع
برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های
گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |68867| فایل …
get.glassyfile.ir/article/68867‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی (68867):اختلال نقص توجه –
بیش فعالی اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه تحقیقی سالها تحت تنوع
برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده اختلال بوده است. برچسب های
گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از: کژکاری خفیف مغزی [1]، آسیب
مغزی …
[PDF] PDF: ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی |11899 …
citrusdl.crazyfile.ir/citrusdl/11899/pdf‎Cached30 ا کتبر 2017 … داﻧﻠﻮد ﭘﺮوژه درﺑﺎره |ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ| q. ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ
اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ اﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ درﻣﻮرد. ﺑﻪ ﻃﻮر ﮐﺎﻣﻼً [11899] داﻧﻠﻮد ﻓﺎﯾﻞ وﯾﮋه Word ﺑﺎ ﻋﻨﻮان ادﺑﯿﺎت
و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ q. ﺳﺎده. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ q. اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ
ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ q. [11899] ﻣﻄﻠﺐ اﺻﻠﯽ ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺧﺘﻼل ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی | مقاله گیگ
download.articlegig.ir/post/105979.html‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی. 2016-09-19 — Siamak
ADN. اختلال نقص توجه – بیش فعالی. اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه
تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده
اختلال بوده است. برچسب های گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از:
کژکاری …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی | II دانلود
iidownload.ir/html/22698‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی. 2017-07-15 — Siamak
ADN. اختلال نقص توجه – بیش فعالی. اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه
تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده
اختلال بوده است. برچسب های گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از:
کژکاری …
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی | بلاگ مقاله
articleblog.ir/html/20828‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی. 2017-07-22 — Siamak
ADN. اختلال نقص توجه – بیش فعالی. اختلال نقص توجه – بیش فعالی در پیشینه
تحقیقی سالها تحت تنوع برچسب های ناشی از ارزیابی نشانه ها و عوامل ایجادکننده
اختلال بوده است. برچسب های گوناگونی که در گذشته به کار رفته عبارتند از:
کژکاری …
اختلال نقص توجه بیش فعالی در کودکان |14185| بلودانلود
bluedl.ir/post/14185.html‎Cached28 ژانويه 2017 … دسته: مبانی و پیشینه نظری فرمت فایل: doc حجم فایل: 41 کیلوبایت تعداد صفحات
فایل: 31 دانلود پایان نامه روانشناسی درباره اختلال بیش فعالی و نقص توجه در 31
صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (
پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …
عدم تمرکز در محیط کار (بخش ششم): اختلال عدم دقت در اثر بیش فعالی …
https://talentyab.com/blog/detail.php?title=distraction-ADHD‎Cachedبخش آخر و ششمین علت متداول عدم تمرکز در کار مربوط به اختلال عدم دقت در اثر بیش
فعالی است. … در واقع اختلاف عدم تمرکز شامل نقص در توجه نیست، بلکه افزایش
بیش از حد فعالیت ها در افراد بزرگسال شایع بوده و به نظرم (مولف) اختلال نیست،
بلکه جزو صفتی است که باید به درستی مدیریت … مجموعه مقالات عدم تمرکز در محیط
کار :.
ادبیات و پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی – اینفوفایل …
2017.infofiles.ir/object-33432/related‎Cached4 مه 2017 … شما با جستجوی دقیق در گوگل وارد صفحه ویژه برای دانلود ادبیات و پیشینه تحقیق
اختلال نقص توجه بیش فعالی شده اید. لازم است توضیحات ادبیات و پیشینه تحقیق
اختلال نقص توجه بیش فعالی را به دقت بررسی کنید. چنانچه در مورد ادبیات و
پیشینه تحقیق اختلال نقص توجه بیش فعالی سوالی دارید یا در فرآیند …
پروانه آبی | مرجع آموزش و پژوهش در ایران
parvanehabi.ir/?paged=5‎Cachedعنوان پایان نامه: کاربرد نوروفیدبک در درمان اختلالات یادگیری، افسردگی ،استرس و
اضطراب چكيده: به منظور بررسي رابطه بين کاربرد نوروفیدبک در درمان اختلالات
یادگیری، افسردگی ،استرس و اضطراب نمونه ي پژوهش كه شامل ۴۰ بیمار مبتلا به
اختلال يادگيري همراه با نقص توجه/ بيش فعالي و همچنین(بيماران مبتلا به افسردگی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اختلال نقص توجه – بیش فعالی
justarticle.ir/article/11039‎Cached16 آگوست 2017 … دسته: روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل: docx حجم فایل: 42 کیلوبایت تعداد
صفحات فایل: 18 مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع اختلال نقص توجه.
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق اختلال اضطراب اجتماعی | مقالات VIP
viparticle.ir/html/18037‎Cached2 آگوست 2017 … اختلالات خواب در کودک… مبانی و پیشینه نظری اختلال نقص توجه – بیش فعالی
مبانی و پیشینه نظری اختلال نقص توجه – بیش فعالی توضیحات: فصل دوم مقاله
کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون
متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو مقاله توضیحات نظری کامل در مورد …
پاييز 1389-دوره 16-شماره 3 (پياپي 62) (همراه با چكيده مقالات … – Sid
www.sid.ir/Fa/Journal/JournalListPaper.aspx?ID=26097‎Cached
Similar19 : بررسي اثر درماني ونلافاكسين و دارونما در درمان مبتلايان به اختلال كمبود توجه/
بيش فعالي بزرگسالي در يك مطالعه باليني دو سو كور (چكيده دهمين همايش پياپي
ساليانه انجمن علمي روانپزشكان ايران) · چكيده …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد شخصیت و عملکرد تحصیلی(فصل …
f18.ir/prod/43063‎Cachedمبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-ابعاد-شخصیت-و-. دانلود مبانی نظری و پیشینه
تحقیق ابعاد شخصیت و عملکرد تحصیلی(فصل دوم) در 36 صفحه در قالب word ,
قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. … در واقع بروز و و فعال شدگی رویه‌ها
بیش از صفات وابسته به محیط است. نظریه شخصیت آن ها ریشه در آمار و تحلیل عاملی
از یک سو و …
خصوصیات کودکان بیش فعال و درمان آن – روان شناسی.دلهره.خشم …
robabnaz.persianblog.ir/…/خصوصیات_کودکان_بیش_فعال_و_درمان_آن‎Cached
Similarاختلال‌ بیش‌ فعالی‌ که‌ در اغلب‌ موارد با نقص‌ توجه‌ همراه‌ است، معمولاً در دوران‌ کودکی‌
بروز می‌ کند. تشخیص‌ این‌ اختلال‌ در سنین‌ زیر پنج‌ سال‌ قدری‌ مشکل‌ است زیرا امکان‌
دارد با رفتارهای‌ طبیعی‌ و شیطنت ‌آمیز کودکان‌ اشتباه‌ گرفته‌ شود. با این ‌حال،
متخصصان‌ می‌ توانند این‌ اختلال‌ را تشخیص‌ دهند و پیش‌ بینی‌های‌ لازم‌ را به‌ عمل‌ آورند.
این‌ اختلال‌ …
فرق کودک بیش‌فعال با شیطان چیست؟ – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/…/فرق-کودک-بیش‌فعال-با-شیطان-چیست‎Cached
Similar3 ژوئن 2013 … در اختلال بیش‌فعالی- کم‌توجهی معدل سنی می‌تواند از 2 یا 3 سالگی باشد. در 2 سالگی
پزشکان به دنبال یافتن علائم هستند و هرچه زودتر این نقص تشخیص داده شود زودتر
می‌توان مداخله کرد. اما در اغلب موارد تا زمانی که کودک به سن مدرسه نرسیده که نیاز به
توجه و نشستن طولانی مدت داشته باشد، اين اختلال قابل تشخیص …
اختلالات یادگیری
ldashkhaneh.blogfa.com/‎Cached
Similarاختلالات یادگیری – راهکارهای تشخیص اختلالات یادگیری و نحوه درمان.
.: Porseman.org :. – قرص شب امتحان (تاريخچه ريتالين) – پرسمان
porseman.org/showarticle.aspx?id=718‎Cached
Similarقرص هاي ريتالين در وهله اول براي درمان يکي از انواع اختلال بيماري هاي رواني دوران
کودکي به نام “بيش فعالي همراه با نقص توجه” استفاده مي شود، در مواقعي نيز توسط
پزشکان براي درمان بيماران مبتلا به حمله خواب « ناركولپسي» تجويز مي شود. همچنين
ريتالين به عنوان دارويي با اثر سريع در درمان افسردگي كاربرد دارد. اثرات مصرف :.
بودجه بندی آزمون آزمایشی مجموعه روانشناسی – موسسه ابن یمین
www.ebneyamin.com/CMS_UI/content.aspx?id=22240201‎Cachedادبیات و پیشینه تحقیق ، جامعه ونمونه آماري و روش هاي نمونه برداري و حجم نمونه و مفاهیم
مرتبط با آن ، انواع روش هاي تحقیق ( بنیادی ، کاربردی ، میدانی ، آزمایشگاهی … و
اسکیزوفرنی کودکان، سندرم رت، اختلال آسپرگر، اختلال ازهم‌گسیختگی، اختلال
کمبود توجه و بیشفعالی، (DSM-5و DSM-IV)، انواع فرعی اختلال ADHD (تشخیص و
شیوع …
پاورپوینت درباره روش تحقیق در علوم تربیتی – فروشگاه سی فایل
www.seefile.ir/2017/…/پاورپوینت-درباره-روش-تحقیق-در-علوم-ترب/‎Cached23 نوامبر 2017 … این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 160 اسلاید تهیه شده
است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید،
مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.
لینک دانلود پایین صفحه پژوهش وکنجکاوی از تمایلات طبیعی بشر …
دانلود پایان نامه مقایسه افسردگی بین مادران دارای کودکان بیش فعال و …
https://iranidoc.ir/دانلود-پایان-نامه-مقایسه-افسردگی-بین-م/‎Cached
Similar27 ا کتبر 2014 … وقتی حضور کودکی با نشانه های بیش فعالی و نقص توجه جو عاطفی خانواده را متشنج
می سازد، والدین با فرزند عادی خود بدرفتاری می کنند (رابرت، 2004). این یافته ها
نشان میدهد که مشکلات این خانواده ها صرفا به موقعیتهایی که کودک مبتلا به ADHD
مستقیما با آن درگیر است ، محدود نمی شود در نتیجه نه تنها اختلال کودک …
طرح های پژوهشی انجام شده – دانشگاه شهید بهشتی
https://sbu.ac.ir/Cols/FEP/…/Pages/طرح-های-پژوهشی-انجام-شده.aspx‎Cachedهدف پژوهش: تاثیر توانبخشی شناختی حافظه کاری در کاهش تکانشگری و تصمیم
گیری پرخطر کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی را بررسی می کند.
روش نمونه گیری و ابزارهای به کاربرده شده در پژوهش: طرح پژوهش از نوع شبه آزمایشی
پیش تست-پس تست با گروه کنترل می باشد. به همین منظور 30 نفر(از 7 تا 12 سال)
به …
فروشگاه اینترنتی سی سی
30c.blogsky.com/‎Cached
Similarقیمت هر یک از فایل های مبانی نظری و پیشینه تحقیق در فروشگاه ها بیش از 15000
تومان است ولی ما آن را با قیمت فقط و فقط 1000 تومان عرضه می کنیم. بهترین فرصت
برای آن هایی که … مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره اختلال بیش فعالی و نقص
توجه. 46. مبانی نظری و ….. فصل دوم: بررسی ادبیات و پیشینه موضوع. 11. مبانی
نظری …
رفتار مناسب با کودکان بیش فعال، کودک بیش فعال، درمان بیش …
www.akairan.com/koodak/kodakane1/24243.html‎Cached
Similarعده‌ای از پدر و مادرها کنترل خود را از دست می‌دهند و این کودکان را به شدت کتک می‌زنند یا
آنها را مورد تهدید قرار می‌دهند. در این نوشتار سعی شده است پدیده بیش فعالی در کودکان
توضیح داده و راه‌های برخورد مناسب با این حالت ارائه شود.اختلال بیش‌فعالی که در اغلب
موارد با نقص توجه همراه است، معمولا در دوران کودکی بروز می‌کند. کودکان بیش فعال …
پیشینه نظری و ادبیات پژوهش اختلال بیش فعالی-کمبود توجه
pazhuheshgaran.ir/…/پیشینه-نظری-و-ادبیات-پژوهش-اختلال-بیش-ف/‎Cached23 ژوئن 2017 … پیشینه نظری و ادبیات پژوهش اختلال بیش فعالی-کمبود توجه – سامانه فروش فایل
پژوهشگران. … شيوع اختلال بیش فعالی/ کمبود توجه. تشخیص افتراقی. سبب
شناسی. فرضیه های ژنتیکی. نظریه نقص جسمانی. فرضیه ی اختلال در ترشح انتقال
دهنده های عصبی. فرضیه ی آلرژیک. فرضیه ی تحت آستانه ای. نظریه های …
فرق پیش فعالی با افسردگی و تیزهوشی – آکادمی زبان مهرداد
www.mla.ir/articles/فرق-پیش-فعالی-با-افسردگی-و-تیزهوشی‎Cached23 نوامبر 2015 … در تحقیقی که به تازگی انجام شده است، حدود 460 پسر و دختر توسط والدین و معلمان
بر اساس معیار پرسشنامه بررسی شدند که در مورد 260 نفر آنها اختلال بیش‌فعالی و
نقص توجه (ADHD) داده شد. این تحقیق نشان داد که ما در کشور بیش‌فعالی و نقص توجه
را بزگ‌تر می‌بینیم و معیارهایمان برای تشخیص این اختلال با …
روان یاب | مقاله عوامل مختلف در اختلالات یادگیری
https://www.ravanyab.ir/مقالات…مقالات…/article-عوامل-مختلف-در-اختلالات-یادگیری‎Cached21 دسامبر 2014 … میستر و همکاران (2001) فراوانی نارسایی های یادگیری را 1/84، نابهنجاری های
نوشتاری را 5/56 و اختلال نقص توجه بیش فعالی را 1/39 درصد در پسرها تخمین می
زنند. واقعیت این است که مردهای بیشتری با نارسایی های یادگیری وجود دارند که ممکن
است به نوعی در ارتباط با کروموزوم جنسی باشد (مویر، 2000). مثلاً (راتر و …
آموزش ابتدایی – مسایل تربیتی و مشاوره – بیش فعالی
tanysh.blogfa.com/page/60748‎Cached
Similarاين بيماري سالهاست که شناخته شده و وعوامل متعددي در ايجاد آن نقش دارند . به نظر مي
رسد علت آن بيشتر قص در تکامل سيستم اعصاب باشد . کودکان مبتلا احتمالاً در
قسمت هايي از مغز که مسئول توجه ، تمرکز و تنظيم فعاليت هاي حرکتي مي باشد دچار
نقص جزئي هستند . توارث و ژنتيک در اين اختلال نقش دارد . همچنين در بعضي موارد در
جريان …
پيشينه تحقيق و مباني نظري تاب آوري – تورکو موزیک
www.turkumusic.ir/…/-پيشينه-تحقيق-و-مباني-نظري-تاب-آوري.html‎Cached4 نوامبر 2016 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش تاب آوری – مرجع پرسشنامه های پژوهشی مبانی نظری و
پیشینه پژوهش تاب آوری در…, پيشينه تحقيق و مباني نظري تاب آوري. … آوری (فصل
دوم ادبیات پژوهش کارشناسی ارشد پیشینه ی پژوهش) 14 . برترین …. نظری و
پیشینه پژوهش اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه ( فصل دوم پایان
تحقیقات دانشجویی
thesis.asalblog.ir/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره اختلال بیش فعالی و نقص توجه. 46. مبانی
نظری و پیشینه تحقیق درباره بیماری آرتریت روماتوئید. 47. مبانی نظری و پیشینه
تحقیق درباره عملکرد اجرایی مغز. 48. مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارشناسی ارشد
درباره عملکرد حرکتی. 49. مبانی نظری و پیشینه تحقیق کارشناسی ارشد درباره
تمرین …
اختلالات یادگیری Archives | نوروفیدبک سایدا
www.sai-chi.com/category/مقالات/اختلالات-یادگیری/‎Cachedبنابراین مطالعات بیشتر نشان داد، کودکان مبتلا به بیش‌فعالی و نقص توجه به‌دلیل
مصرف برخی داروها فشار خون بالایی دارند و این فشار خون به‌طور کلی تنش را در این
کودکان بالا می‌برد. بنابراین توصیه اصلی بر این است که والدین قبل از کاربرد
مهارت‌های آموزشی و یادگیری برای درمان اختلال یادگیری او بهتر است ابتدا از میزان
فشار …
دانلود رایگان پایان نامه کودکان بیش فعال+لینک
hyperactive.avablog.ir/…/دانلود+رایگان+پایان+نامه+کودکان+بیش+فعال%2Bلینک‎Cached
Similar4 جولای 2016 … پایان نامه بیش فعالی کودکان – لینک گردی. nimrang.ir/news/پایان-نامه-بیش-فعالی
-کودکان. پایان نامه کودکان بیش … تاریخچه اختلال بیش فعالی 8 شیوع بیش فعالی
9 انواع بیش‌فعالی 10. نوروپسیکولوژی ادراک زمان در کودکان نقص توجه بیش فعالی.
psychologymirloo.blogfa.com/post-108.aspx. عنوان پایان نامه …
اقدام پژوهی درباره دانش آموز بیش فعال
www.asemankafinet.ir/tag/اقدام+پژوهی+درباره+دانش+آموز+بیش+فعال‎Cached
Similar4- توجه : بعد از خرید و دریافت فایل ورد اگر در هنگام بازشدن فایل ورد نوار زرد رنگ با
عنوان enable editing بالای ورد ظاهر شد روی آن کلیک کنید تا فایل ویرایش شود …. در
این تحقیق ابتدا به توصیف وضعیت موجود پرداخته ام و اطلاعات وشواهدی را از طریق
مشاهده رفتار دانش آموز بی قرار ( بیش فعال ) و مصاحبه با خود دانش آموز و دیگر دانش …

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات